Rekrutacja do żłobka

Nowoczesne, dostosowane do maluchów wyposażenie, 4 przestrzenne, monitorowane sale i wykwalifikowany personel, który zadba o bezpieczeństwo, zabawę i odpowiedni rozwój dziecka. Nie zwlekaj i również zapisz swoje dziecko do Akademii Malucha!

Jak wygląda nabór do żłobka? Rodzice, którzy chcą zapisać do nas swoją pociechę, zobowiązani są do wpłacenia opłaty wpisowej w wysokości 300 złotych. Jest to gwarancja przyjęcia dziecka do Akademii Malucha.

Rekrutacja – jak zgłosić dziecko?

Do naszej placówki w Siemianowicach Śląskich przyjmujemy dzieci w wieku od dwudziestego tygodnia do trzeciego roku życia z możliwością przedłużenia do czwartego. Rekrutacja do żłobka odbywa się online, można jej dokonać na dwa sposoby.

Pierwszą możliwością jest zgłoszenie dziecka poprzez wysłanie dostępnej tutaj karty zgłoszeniowej. Należy ją pobrać i wypełnić uzupełniając informacje dotyczące malucha oraz rodziców lub opiekunów, dane teleadresowe i ewentualne orzeczenia o niepełnosprawności dziecka. Wypełniony formularz rekrutacyjny należy odesłać do nas na adres mailowy: biuro@zlobeksiemianowice.pl

Zależy nam na tym, by nabór do Akademii Malucha był jak przeprowadzany sprawnie i szybko. Zapisy do żłobka można zatem wykonać również przez naszą stronę internetową wypełniając dostępny poniżej formularz zgłoszeniowy.

Osoby zgłaszające się na Bańgów proszeni są o dopisanie w preferowanej dacie przyjęcia " Bańgów"
Strona Fb https://www.facebook.com/%C5%BB%C5%82obek-Akademia-Malucha-Ba%C5%84g%C3%B3w-100545505551934

karta_zgłoszeniowa dziecka (1).pdf
Skontaktuj się z nami