Cennik

Wszyscy Państwo z pewnością zadajecie sobie pytanie ile kosztuje żłobek? W tym miejscu można zapoznać się z wszelkimi informacjami dotyczącymi obowiązującego w naszej Akademii Malucha cennika.

Jak wygląda cennik?

Podczas zapisywania malucha do naszej placówki obowiązuje wpłata wpisowego w wysokości 300 złotych. Uiszczenie tej opłaty to warunek konieczny do przyjęcia malucha. Mamy jednak przygotowaną zniżkę dla rodzeństwa. W przypadku zapisu dwójki dzieci obowiązuje jedna wpłata wpisowego w wysokości 300 złotych i obniżka czesnego o 200 zł .

W opłatę czesnego wliczone są między innymi wszystkie niezbędne środki higieniczne, pampersy, chusteczki mokre i suche oraz kremy pielęgnacyjne.

Opłata stała wynosi 700 zł. Cena żłobka zostaje pomniejszona o 100 zł z dofinansowania z programu Maluch 2019. Sprawia to, że miesięczny koszt żłobka to opłata stała w wysokości 600 zł miesięcznie.

Dodatkowo koszt wyżywienia dla swojego malucha to 10,5 zł za dzień.( tylko dni obecne w żłobku) W tę kwotę wliczone jest pięć posiłków.